Stats: Difference between revisions
→LV
(→LV) |
(→LV) |
||
Line 167: | Line 167: | ||
|'''LV 38'''||+10||'''470'''||+12||'''349'''||+11||'''428'''||+9||'''434'''||+10||'''389'''||2,050,220||15,423,020 | |'''LV 38'''||+10||'''470'''||+12||'''349'''||+11||'''428'''||+9||'''434'''||+10||'''389'''||2,050,220||15,423,020 | ||
|- | |- | ||
|'''LV 39'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||2, | |'''LV 39'''||+10||'''480'''||+12||'''361'''||+11||'''439'''||+9||'''443'''||+10||'''399'''||2,342,520||17,765,540 | ||
|- | |||
|'''LV 40'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||2,675,100||20,440,640 | |||
|} | |} | ||