Stats: Difference between revisions
→LV
(→LV) |
(→LV) |
||
Line 169: | Line 169: | ||
|'''LV 39'''||+10||'''480'''||+12||'''361'''||+11||'''439'''||+9||'''443'''||+10||'''399'''||2,342,520||17,765,540 | |'''LV 39'''||+10||'''480'''||+12||'''361'''||+11||'''439'''||+9||'''443'''||+10||'''399'''||2,342,520||17,765,540 | ||
|- | |- | ||
|'''LV 40'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''|| | |'''LV 40'''||+10||'''490'''||+12||'''373'''||+11||'''450'''||+9||'''452'''||+10||'''409'''||2,675,100||20,440,640 | ||
|- | |||
|'''LV 41'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||. | |||
|} | |} | ||