VIP! Jewels & Avatar Parts: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 181: | Line 181: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special - VIP Get Lantern avatar parts and 1400 Jewels! banner KHUX.png|200px]]||11/23/20 - 11/29/20||[[File:Jewel KHUX.png|x30px]] 1400 [[Jewel]]s||[[File:A-Lantern.png|x30px]] Lantern (♂)||[[File:A-Lantern.png|x30px]] Lantern (♀) | |[[File:Special - VIP Get Lantern avatar parts and 1400 Jewels! banner KHUX.png|200px]]||11/23/20 - 11/29/20||[[File:Jewel KHUX.png|x30px]] 1400 [[Jewel]]s||[[File:A-Lantern.png|x30px]] Lantern (♂)||[[File:A-Lantern.png|x30px]] Lantern (♀) | ||
|- | |||
|[[File:Special - VIP Get Chirithy Scarf avatar parts and 1400 Jewels! banner KHUX.png|200px]]||11/30/20 - 12/06/20||[[File:Jewel KHUX.png|x30px]] 1400 [[Jewel]]s||[[File:A-Chirithy Scarf.png|x30px]] Chirithy Scarf (♂)||[[File:A-Chirithy Scarf.png|x30px]] Chirithy Scarf (♀) | |||
|} | |} | ||