(Beginner) Gem Drop: Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 112 banner KHUX.png|300px]]||01/25/21 - 01/31/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Beg.|Adventurer}}[[Category:Adventurer Quests]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 112 banner KHUX.png|300px]]||01/25/21 - 01/31/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Beg.|Adventurer}}[[Category:Adventurer Quests]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 116 banner KHUX.png|300px]]||02/22/20 - 02/28/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Beg.|Gear Golem}}[[Category:Gear Golem Quests]] | |||
|} | |} | ||