(Advanced) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 113 banner KHUX.png|300px]]||02/01/21 - 02/07/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Adv.|Scourge Spider}}[[Category:Scourge Spider Quests]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 113 banner KHUX.png|300px]]||02/01/21 - 02/07/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Adv.|Scourge Spider}}[[Category:Scourge Spider Quests]] | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event | |[[File:Event - Weekly Raid Event 114 banner KHUX.png|300px]]||02/08/21 - 02/14/21||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Fountain Square||{{b||Adv.|Sinister Sweets}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 115 banner KHUX.png|300px]]||02/15/21 - 02/21/21||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Leg.|Jewel Princess}} | |||
|} | |} | ||