(Advanced) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||03/01/21 - 03/07/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Adv.|Behemoth}}[[Category:Behemoth Quests]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||03/01/21 - 03/07/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Adv.|Behemoth}}[[Category:Behemoth Quests]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 118 banner KHUX.png|300px]]||03/08/21 - 03/14/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Adv.|Darkside}}[[Category:Darkside Quests]] | |||
|} | |} | ||