(Beginner) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
(Created page with "{{correct title|[Beginner] Raid Time!|reason=brackets}} {{InfoQuestKHUX |banner= |series=Weekly Raid Event |nadesc=[Beginner] Raid Time! |prev=(Intermediate) Raid Time! |world...") |
No edit summary |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 96 banner KHUX.png|200px]]||10/12/20 - 10/18/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Forest Clearing||{{b||Beginner|Hocus Pocus}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 96 banner KHUX.png|200px]]||10/12/20 - 10/18/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Forest Clearing||{{b||Beginner|Hocus Pocus}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 97 banner KHUX.png|200px]]||10/19/20 - 10/25/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Curious Room||{{b||Beg.|Trickmaster Ω}} | |||
|} | |} | ||