(Beginner) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 104 banner KHUX.png|300px]]||12/01/20 - 12/06/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Forest Clearing||{{b||Beg.|Green Trident Tail}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 104 banner KHUX.png|300px]]||12/01/20 - 12/06/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Forest Clearing||{{b||Beg.|Green Trident Tail}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 105 banner KHUX.png|300px]]||12/07/20 - 12/13/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Beg.|Trickmaster Ω}} | |||
|} | |} | ||