(Beginner) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||03/22/21 - 03/31/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Beg.|Behemoth}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||03/22/21 - 03/31/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Beg.|Behemoth}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 118 banner KHUX.png|300px]]||04/01/21 - 04/11/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Beg.|Darkside}} | |||
|} | |} | ||