(Intermediate) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 99 banner KHUX.png|300px]]||11/01/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Fountain Square||{{b||Int.|Gear Golem}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 99 banner KHUX.png|300px]]||11/01/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Fountain Square||{{b||Int.|Gear Golem}} | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 100 banner KHUX.png|300px]]||11/02/20 - 11/08/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing|{{b||Int.|Red Trident Tail}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 100 banner KHUX.png|300px]]||11/02/20 - 11/08/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Int.|Red Trident Tail}} | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 101 banner KHUX.png|300px]]||11/09/20 - 11/15/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Entrance Hall||{{b||Int.|Jewel Princess}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 101 banner KHUX.png|300px]]||11/09/20 - 11/15/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Entrance Hall||{{b||Int.|Jewel Princess}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 102 banner KHUX.png|300px]]||11/16/20 - 11/22/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Int.|Fortress Crab Ω}} | |||
|} | |} | ||