(Intermediate) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 102 banner KHUX.png|300px]]||11/16/20 - 11/22/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Int.|Fortress Crab Ω}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 102 banner KHUX.png|300px]]||11/16/20 - 11/22/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Int.|Fortress Crab Ω}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 104 banner KHUX.png|300px]]||12/01/20 - 12/06/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Forest Clearing||{{b||Int.|Green Trident Tail}} | |||
|} | |} | ||