(Intermediate) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 110 banner KHUX.png|300px]]||01/11/21 - 01/17/21||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Morning Dew Grove: Clearing||[[Trident Tail Ω]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 110 banner KHUX.png|300px]]||01/11/21 - 01/17/21||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Morning Dew Grove: Clearing||[[Trident Tail Ω]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 111 banner KHUX.png|300px]]||01/18/21 - 01/24/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Int.|Wicked Spider}} | |||
|} | |} | ||