(Intermediate) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 118 banner KHUX.png|300px]]||03/08/21 - 03/14/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Int.|Darkside}}[[Category:Darkside Quests]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 118 banner KHUX.png|300px]]||03/08/21 - 03/14/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Int.|Darkside}}[[Category:Darkside Quests]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 119 banner KHUX.png|300px]]||03/15/21 - 03/21/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Int.|Trickmaster}}[[Category:Trickmaster Quests]] | |||
|} | |} | ||