(Legendary) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 111 banner KHUX.png|300px]]||01/18/21 - 01/24/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Leg.|Wicked Spider}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 111 banner KHUX.png|300px]]||01/18/21 - 01/24/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Leg.|Wicked Spider}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 113 banner KHUX.png|300px]]||02/01/21 - 02/07/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Leg.|Scourge Spider}}[[Category:Scourge Spider Quests]] | |||
|} | |} | ||