Chat Phrases: Difference between revisions
→List of Chat Phrases
Line 91: | Line 91: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Got it!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 01 KHUX.png]] ||Complete [[Devious Lady: Tail & Wings]] | |{{nihongo|'''Got it!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 01 KHUX.png]] ||Complete [[Devious Lady: Tail & Wings]] | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''I got ya!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete {{c|Flotsam & Jetsam|Board}} ♂ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Woo hoo!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 04 KHUX.png]] ||Complete {{c|Flotsam & Jetsam|Board}} ♀ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''See ya!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 08 KHUX.png]] ||Complete [[Pirate: Red Bandana]] ♂ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''C'mon guys!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 10 KHUX.png]] ||Complete [[Pirate: Red Bandana]] ♀ | |||
|} | |} | ||
{{Mechanics}} | {{Mechanics}} | ||
[[Category:Mechanics]] | [[Category:Mechanics]] |