Chat Phrases: Difference between revisions
→List of Chat Phrases
Line 59: | Line 59: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''It's a promise.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Water Samurai: Helm]] ♀ | |{{nihongo|'''It's a promise.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Water Samurai: Helm]] ♀ | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Pleasure.'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 02 KHUX.png]] ||Complete [[Crown Armor]] ♂ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|''''Sup?'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 02 KHUX.png]] ||Complete [[Crown Armor]] ♀ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''I owe you.'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 08 KHUX.png]] ||Complete [[Crown Armor: Helm]] ♂ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|''''Thank you!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 08 KHUX.png]] ||Complete [[Crown Armor: Helm]] ♀ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''My summer...'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Crown Armor: Wing]] ♂ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''...Is over.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Crown Armor: Wing]] ♀ | |||
|} | |} | ||
[[Category:Mechanics]] | [[Category:Mechanics]] |