Chat Phrases: Difference between revisions
→List of Chat Phrases
Line 71: | Line 71: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''...Is over.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Crown Armor: Wing]] ♀ | |{{nihongo|'''...Is over.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Crown Armor: Wing]] ♀ | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Let's go again'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 07 KHUX.png]] ||Complete [[Sheet Music]] ♂ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Got it?'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Sheet Music]] ♀ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Good work!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 03 KHUX.png]] ||Complete [[Poppin' Notes]] ♂ | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''It's my turn now.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Poppin' Notes]] ♀ | |||
|} | |} | ||
[[Category:Mechanics]] | [[Category:Mechanics]] |