Cross Board: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| [[Union Cross Quests#Valentine Balloons|Queen Bee]] Event<br>February 11 to February 22, 2019 || [[File:Preview - Valentine Balloons (Female).png|75x75px|link=Valentine Balloons]]<br>'''[[Valentine Balloons|Valentine Balloons (Female)]]''' | | [[Union Cross Quests#Valentine Balloons|Queen Bee]] Event<br>February 11 to February 22, 2019 || [[File:Preview - Valentine Balloons (Female).png|75x75px|link=Valentine Balloons]]<br>'''[[Valentine Balloons|Valentine Balloons (Female)]]''' | ||
| Female || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | |||
|- | |||
| [[Union Cross Quests#Final Fantasy Record Keeper|Weapon Master]] Event<br>February 22 to March 8, 2019 || [[File:Preview - Starry Sunglasses (Male).png|75x75px|link=Starry Sunglasses]]<br>'''[[Starry Sunglasses|Starry Sunglasses (Male)]]''' | |||
| Male || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | |||
|- | |||
| [[Union Cross Quests#Final Fantasy Record Keeper|Weapon Master]] Event<br>February 22 to March 8, 2019 || [[File:Preview - Starry Sunglasses (Female).png|75x75px|link=Starry Sunglasses]]<br>'''[[Starry Sunglasses|Starry Sunglasses (Female)]]''' | |||
| Female || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | | Female || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | ||
|}{{tab|c}} | |}{{tab|c}} |