Currencies: Difference between revisions
→Limited VIP Coins
Line 82: | Line 82: | ||
|[[File:Shop - 7★ Deal 8 banner KHUX.png|200px]] 03/29/19-03/31/19 '''7★ Deal'''<br>[[File:Shop - VIP 7★ Deal banner KHUX.png|200px]] 03/29/19-03/31/19 '''7★ Deal'''||10 | |[[File:Shop - 7★ Deal 8 banner KHUX.png|200px]] 03/29/19-03/31/19 '''7★ Deal'''<br>[[File:Shop - VIP 7★ Deal banner KHUX.png|200px]] 03/29/19-03/31/19 '''7★ Deal'''||10 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Shop - Supernova Deal 3 banner KHUX.png|200px]] 04/01/19 '''Supernova Deal'''||10||rowspan=" | |[[File:Shop - Supernova Deal 3 banner KHUX.png|200px]] 04/01/19 '''Supernova Deal'''||10||rowspan="3"|04/30/19||rowspan="3"|[[Supernova - Key Art 20 Trait Medal]]<br>[[SN - KH III Master Xehanort Trait Medal]]<br>[[Supernova - KH III Marluxia Trait Medal]] | ||
|- | |- | ||
|[[File:Shop - KHIII Deal 2 banner KHUX.png|200px]] 04/01/19-04/11/19 '''KHIII Deal'''<br>[[File:Shop - VIP KHIII Deal 2 banner KHUX.png|200px]] 04/01/19-04/11/19 '''KHIII Deal'''||10 | |[[File:Shop - KHIII Deal 2 banner KHUX.png|200px]] 04/01/19-04/11/19 '''KHIII Deal'''<br>[[File:Shop - VIP KHIII Deal 2 banner KHUX.png|200px]] 04/01/19-04/11/19 '''KHIII Deal'''||10 | ||
|- | |||
|[[File:Shop - KHIII Deal 3 banner KHUX.png|200px]] 04/07/19-04/15/19 '''KHIII Deal'''<br>[[File:Shop - VIP KHIII Deal 3 banner KHUX.png|200px]] 04/07/19-04/15/19 '''KHIII Deal'''||10 | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |