Enemies: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 150: | Line 150: | ||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | |style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | ||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Ferocious Fins|Quests]]'' | |''[[:Special:WhatLinksHere/Ferocious Fins|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Savage Shark KHUX.png|64x64px|center]] | |||
|{{a|Savage Shark|{{nihongo|'''{{kh|Savage Shark}}'''|サベージシャーク|<br>Sabēji Shāku}}}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|speed|64}} | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Savage Shark|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Red Nocturne KHX.png|64x64px|center]] | |[[File:Red Nocturne KHX.png|64x64px|center]] |