Enemies: Difference between revisions
→Raid Bosses
ShardofTruth (talk | contribs) |
ShardofTruth (talk | contribs) |
||
Line 676: | Line 676: | ||
|''[[:Category:Egg Master Missions|Quests]]'' | |''[[:Category:Egg Master Missions|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Trident | |[[File:Trident Tail KHX.png|64x64px]] | ||
|{{nihongo|'''[[Trident | |{{nihongo|'''[[Trident Tail]]'''|トライデントアンカー|<br>Toraidento Ankā}} | ||
|[[File:Mystic Gem KHX.png|x64px]] | |[[File:Mystic Gem KHX.png|x64px]] | ||
|''[[:Category:Trident | |''[[:Category:Trident Tail Missions|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Trident | |[[File:Trident Tail Ω KHX.png|64x64px]] | ||
|{{nihongo|'''[[Trident | |{{nihongo|'''[[Trident Tail Ω]]'''|トライデントアンカー亜種|<br>Toraidento Ankā Ashu}} | ||
|[[File:Mystic Gem KHX.png|x64px]] | |[[File:Mystic Gem KHX.png|x64px]] | ||
|''[[:Category:Trident | |''[[:Category:Trident Tail Ω Missions|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Green Trident Tail KHX.png|64x64px]] | |||
|{{nihongo|'''[[Green Trident Tail]]'''|Gトライデントアンカー|<br>G Toraidento Ankā}} | |||
|[[File:Wing Gem KHX.png|x64px]] | |||
|''[[:Category:Green Trident Tail Missions|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Carp Submarine KHX.png|64x64px]] | |[[File:Carp Submarine KHX.png|64x64px]] |