Enemies: Difference between revisions
→Enemies
Line 437: | Line 437: | ||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | |style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | ||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Pleasure Dog|Quests]]'' | |''[[:Special:WhatLinksHere/Pleasure Dog|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|{{a|Reverse Defender|[[File:Reverse Defender KHUX.png|64x64px|center]]}} | |||
|{{nihongo|'''{{kh|Reverse Defender}}'''|リバースディフェンダー|<br>Ribāsu Difendā}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|speed|64}} | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Reverse Defender|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa | |-bgcolor="#e6e6fa | ||
|[[File:Wizard KHX.png|64x64px|center]] | |[[File:Wizard KHX.png|64x64px|center]] |