Enemies: Difference between revisions
→Enemies
Line 346: | Line 346: | ||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|air|64}} | |style="text-align:center;"|{{AttIcon|air|64}} | ||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Gargoyle|Quests]]'' | |''[[:Special:WhatLinksHere/Gargoyle|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Wight Knight KHUX.png|64x64px|center]] | |||
|{{a|Wight Knight|{{nihongo|'''{{kh|Wight Knight}}'''|ワイトナイト|<br>Waito Naito}}}}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|speed|64}} | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Wight Knight|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Darkball KHX.png|64x64px|center]] | |[[File:Darkball KHX.png|64x64px|center]] |