Anonymous user
Enemies: Difference between revisions
→Enemies
Line 752: | Line 752: | ||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|air|64}} | |style="text-align:center;"|{{AttIcon|air|64}} | ||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Aerial Knocker|Quests]]'' | |''[[:Special:WhatLinksHere/Aerial Knocker|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|{{a|Living Bone|[[File:Living Bone KHX.png|64x64px|center]]}} | |||
|{{nihongo|'''{{kh|Living Bone}}'''|リビングボーン|<br>Ribingu Bōn}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|speed|64}} | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Living Bone|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Armored Knight KHX.png|64x64px|center]] | |[[File:Armored Knight KHX.png|64x64px|center]] |