Mission: Difference between revisions
→Limited
Line 314: | Line 314: | ||
|- | |- | ||
|[Monthly] Limited time! Obtain a total of 10,000,000,000 Lux||[[File:A-Pizza Hat-P.png|x30px]] Pizza Hat | |[Monthly] Limited time! Obtain a total of 10,000,000,000 Lux||[[File:A-Pizza Hat-P.png|x30px]] Pizza Hat | ||
|- | |||
|Complete quest x 1||[[File:Platinum Ticket KHX.png|x30px]] Platinum Ticket||rowspan="2"|01/25/19 - 02/05/19 | |||
|- | |||
|Complete quest x 2||[[File:Platinum Ticket KHX.png|x30px]] Platinum Ticket | |||
|} | |} | ||