Pet System: Difference between revisions
→Medal Points
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Toon Sora 6★ KHUX.png|50x50px|link=Toon Sora]][[File:Sora & Neku 6★ KHUX.png|50x50px|link=Sora & Neku]][[File:Illustrated Marluxia (EX) 6★ KHUX.png|50x50px|link=Illustrated Marluxia (EX)]]||30||36 | |[[File:Toon Sora 6★ KHUX.png|50x50px|link=Toon Sora]][[File:Sora & Neku 6★ KHUX.png|50x50px|link=Sora & Neku]][[File:Illustrated Marluxia (EX) 6★ KHUX.png|50x50px|link=Illustrated Marluxia (EX)]]||30||36 | ||
|- | |||
|[[File:HD Ira (EX) 6★ KHUX.png|50x50px|link=HD Ira (EX)]][[File:HD Invi (EX) 6★ KHUX.png|50x50px|link=HD Invi (EX)]][[File:HD Aced (EX) 6★ KHUX.png|50x50px|link=HD Aced (EX)]][[File:HD Gula (EX) 6★ KHUX.png|50x50px|link=HD Gula (EX)]][[File:HD Ava (EX) 6★ KHUX.png|50x50px|link=HD Ava (EX)]]||40||48 | |||
|} | |} | ||