Enemies: Difference between revisions
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 825: | Line 825: | ||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|power|64}} | |style="text-align:center;"|{{AttIcon|power|64}} | ||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Werewolf|Quests]]'' | |''[[:Special:WhatLinksHere/Werewolf|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Mrs. Insolent KHUX.png|64x64px|center]] | |||
|{{a|Mrs. Insolent|{{nihongo|'''{{kh|Mrs. Insolent}}'''|ミセスインソレント|<br>Misesu Insorento}}}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|magic|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Mrs. Insolent|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Yellow Cat Heartless KHUX.png|64x64px|center]] | |||
|{{a|Yellow Cat Heartless|{{nihongo|''{{kh|Mrs. Insolent|Yellow Cat Heartless}}''}}}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|power|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Mrs. Insolent|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Purple Cat Heartless KHUX.png|64x64px|center]] | |||
|{{a|Purple Cat Heartless|{{nihongo|''{{kh|Mrs. Insolent|Purple Cat Heartless}}''}}}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|speed|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Mrs. Insolent|Quests]]'' | |||
|} | |} | ||
===Raid Bosses=== | ===Raid Bosses=== |