Stats: Difference between revisions
→LV
m (→LV) |
(→LV) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 173: | Line 173: | ||
|'''LV 41'''||+10||'''500'''||+14||'''387'''||+12||'''462'''||+7||'''459'''||+10||'''419'''||3,054,960||23,495,600 | |'''LV 41'''||+10||'''500'''||+14||'''387'''||+12||'''462'''||+7||'''459'''||+10||'''419'''||3,054,960||23,495,600 | ||
|- | |- | ||
|'''LV 42'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''|| | |'''LV 42'''||+10||'''510'''||+14||'''401'''||+12||'''474'''||+7||'''466'''||+10||'''429'''||3,489,100||26,984,700 | ||
|- | |||
|'''LV 43'''||+10||'''520'''||+14||'''415'''||+12||'''486'''||+7||'''473'''||+10||'''439'''||3,984,520||30,969,220 | |||
|- | |||
|'''LV 44'''||+10||'''530'''||+14||'''429'''||+12||'''498'''||+7||'''480'''||+10||'''449'''||4,548,220||35,517,440 | |||
|- | |||
|'''LV 45'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||5,187,200||40,704,640 | |||
|} | |} | ||