Spirit Parts: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Yellow Coonstar Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Yellow Coonstar-H-Head.png|50x50px|link=]]||Limited Missions: February 2019 | |{{nihongo|'''Yellow Coonstar Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Yellow Coonstar-H-Head.png|50x50px|link=]]||Limited Missions: February 2019 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Pink Hamstar Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Pink Hamstar-H-Head.png|50x50px|link=]]||Limited Missions: March 2019 | |||
|} | |} | ||
{{tab|c}}{{tab|Ears}} | {{tab|c}}{{tab|Ears}} | ||
Line 315: | Line 317: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Balloon Huey, Dewey & Louie'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Balloon Huey, Dewey & Louie-P.png|50x50px|link=]]||[[Radiant Rewards Board]] (01/14/19-01/20/19) (700) | |{{nihongo|'''Balloon Huey, Dewey & Louie'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Balloon Huey, Dewey & Louie-P.png|50x50px|link=]]||[[Radiant Rewards Board]] (01/14/19-01/20/19) (700) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Balloon Scrooge'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Balloon Scrooge-P.png|50x50px|link=]]||Limited Missions: March 2019 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Balloon Magic Broom'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Balloon Magic Broom.png|50x50px|link=]]||[[Enhancement Board]] (03/11/19-03/18/19) (700) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Heart'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Heart.png|50x50px|link=]]||[[Heart]] (500) | |{{nihongo|'''Heart'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Heart.png|50x50px|link=]]||[[Heart]] (500) |