Stats: Difference between revisions
→LV
m (→{{KHDR}}) |
(→LV) |
||
Line 161: | Line 161: | ||
|'''LV 35'''||+10||'''440'''||+12||'''313'''||+11||'''395'''||+9||'''407'''||+10||'''359'''||1,375,000||10,008,140 | |'''LV 35'''||+10||'''440'''||+12||'''313'''||+11||'''395'''||+9||'''407'''||+10||'''359'''||1,375,000||10,008,140 | ||
|- | |- | ||
|'''LV 36'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||1, | |'''LV 36'''||+10||'''450'''||+12||'''325'''||+11||'''406'''||+9||'''416'''||+10||'''369'''||1,570,460||11,578,600 | ||
|- | |||
|'''LV 37'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||1,794,200||13,372,800 | |||
|} | |} | ||