Title Banner: Difference between revisions
→List of Titles
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 686: | Line 686: | ||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Trick Or''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♀)<!--#--> | | {{nihongo|'''Trick Or''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♀)<!--#--> | ||
|- | |||
| {{nihongo|'''Birthday'''||}} || [[File:Title Nameplate 1070 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete [[Formal Mickey]]<!--#--> | |||
|- | |||
| || || Limited-Time Avatar Board || Complete [[Formal Minnie]]<!--#--> | |||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> | | {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> | ||
Line 1,523: | Line 1,527: | ||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Trick Or''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♀)<!--#--> | | {{nihongo|'''Trick Or''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♀)<!--#--> | ||
|- | |||
| {{nihongo|'''Birthday'''||}} || [[File:Title Nameplate 1070 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete [[Formal Mickey]]<!--#--> | |||
|- | |||
| || || Limited-Time Avatar Board || Complete [[Formal Minnie]]<!--#--> | |||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> | | {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> |