Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|1558||1643||'''{{n|Trait Medal|46}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #52''||[[File:Trait Medal 46 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[The World Ends with You Art 3]] | |1558||1643||'''{{n|Trait Medal|46}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #52''||[[File:Trait Medal 46 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[The World Ends with You Art 3]] | ||
|- | |||
|1560||1645||'''{{n|Trait Medal|47}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #53''||[[File:Trait Medal 47 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Zack B]] | |||
|- | |||
|1564||1640||'''{{n|Trait Medal|48}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #51''||[[File:Trait Medal 48 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - Sephiroth]] | |||
|- | |||
|1567||1647||'''{{n|Trait Medal|49}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #54''||[[File:Trait Medal 49 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Luxord|+}} | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | ||
Line 115: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1636||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|50}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 50 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Vanitas's Will B]] | |''Unreleased''||1636||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|50}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 50 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Vanitas's Will B]] | ||
|} | |} | ||