Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 211: | Line 211: | ||
|- | |- | ||
|1716||1792||'''{{n|Trait Medal|99}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #102''||[[File:Trait Medal 99 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - KH III Hades]] | |1716||1792||'''{{n|Trait Medal|99}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #102''||[[File:Trait Medal 99 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - KH III Hades]] | ||
|- | |||
|819||1033||'''{{n|Trait Medal|100}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #103''||[[File:Trait Medal 100 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{EX|Dual Wield Roxas}} | |||
|- | |||
|800||992||'''{{n|Trait Medal|101}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #104''||[[File:Trait Medal 101 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{EX|Illustrated KH II Sora & Riku}} | |||
|- | |||
|1721||''Unreleased''||'''{{n|Trait Medal|102}}'''<!--<br>''Dedicated Awakening Medal #103''-->||[[File:Trait Medal 102 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[KH III Darkside]] | |||
|- | |||
|1723||1797||'''{{n|Trait Medal|103}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #105''||[[File:Trait Medal 103 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Anti-Aqua]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |