Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
|1734||1810||'''{{n|Trait Medal|111}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #114''||[[File:Trait Medal 111 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - Illustrated Goofy]] | |1734||1810||'''{{n|Trait Medal|111}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #114''||[[File:Trait Medal 111 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - Illustrated Goofy]] | ||
|- | |||
|1735||1811||'''{{n|Trait Medal|112}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #115''||[[File:Trait Medal 112 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - KH III Roxas]] | |||
|- | |||
|1736||1812||'''{{n|Trait Medal|113}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #116''||[[File:Trait Medal 113 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Sora & Stitch]] | |||
|- | |||
|470||485||'''{{n|Trait Medal|114}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #117''||[[File:Trait Medal 114 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Aqua A]] | |||
|- | |||
|461||514||'''{{n|Trait Medal|115}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #118''||[[File:Trait Medal 115 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Ventus]] | |||
|- | |||
|1737||1813||'''{{n|Trait Medal|116}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #119''||[[File:Trait Medal 116 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Xigbar]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |