Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 325: | Line 325: | ||
|- | |- | ||
|1768||1862||'''{{n|Trait Medal|156}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #159''||[[File:Trait Medal 156 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - Trick Ghost]] | |1768||1862||'''{{n|Trait Medal|156}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #159''||[[File:Trait Medal 156 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - Trick Ghost]] | ||
|- | |||
|1787||1863||'''{{n|Trait Medal|157}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #160''||[[File:Trait Medal 157 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH III Naminé]] | |||
|- | |||
|1788||1864||'''{{n|Trait Medal|158}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #161''||[[File:Trait Medal 158 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH CoM Sora]] | |||
|- | |||
|1789||1865||'''{{n|Trait Medal|159}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #162''||[[File:Trait Medal 159 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Terra-Xehanort]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |