Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 381: | Line 381: | ||
|- | |- | ||
|1825||1896||'''{{n|Trait Medal|184}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #187''||[[File:Trait Medal 184 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Tigger]] | |1825||1896||'''{{n|Trait Medal|184}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #187''||[[File:Trait Medal 184 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Tigger]] | ||
|- | |||
|1826||1897||'''{{n|Trait Medal|185}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #188''||[[File:Trait Medal 185 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Aerith]] | |||
|- | |||
|1827||1898||'''{{n|Trait Medal|186}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #189''||[[File:Trait Medal 186 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Yuffie]] | |||
|- | |||
|1828||1899||'''{{n|Trait Medal|187}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #190''||[[File:Trait Medal 187 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Lingering Will]] | |||
|- | |||
|1829||1900||'''{{n|Trait Medal|188}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #191''||[[File:Trait Medal 188 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Leon]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |