VIP! Gems: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special - VIP Brilliant Gem x1 banner KHUX.png|200px]]||09/28/20 - 10/04/20||[[File:Brilliant Gem KHX.png|x30px]] 1 [[Brilliant Gem]]||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |[[File:Special - VIP Brilliant Gem x1 banner KHUX.png|200px]]||09/28/20 - 10/04/20||[[File:Brilliant Gem KHX.png|x30px]] 1 [[Brilliant Gem]]||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | ||
|- | |||
|[[File:Special - VIP Rainbow Gem x1 banner KHUX.png|200px]]||10/05/20 - 10/11/20||[[File:Rainbow Gem KHX.png|x30px]] 1 [[Rainbow Gem]]||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |||
|} | |} | ||