VIP! Skill: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill 7 banner KHUX.png|200px]]||12/14/20 - 12/20/20||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIV Max & Sleep]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIII Max & GA 0]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |[[File:Special - VIP VIP! Skill 7 banner KHUX.png|200px]]||12/14/20 - 12/20/20||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIV Max & Sleep]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIII Max & GA 0]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | ||
|- | |||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill 8 banner KHUX.png|200px]]||12/21/20 - 12/27/20||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[AB X Max & Lux++ & GA 1]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Defense Boost VII Max]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |||
|} | |} | ||