VIP! Skill: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill 9 banner KHUX.png|200px]]||01/25/21 - 01/31/21||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[DEF Boost VIII Max]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIV Max & GA 0]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |[[File:Special - VIP VIP! Skill 9 banner KHUX.png|200px]]||01/25/21 - 01/31/21||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[DEF Boost VIII Max]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIV Max & GA 0]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | ||
|- | |||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill 9 banner KHUX.png|200px]]||02/01/21 - 02/07/21||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[DEF Boost VIII Max]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIV Max & Sleep]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |||
|} | |} | ||