VIP! Skill: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill 9 banner KHUX.png|200px]]||02/15/21 - 02/21/21||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[DEF Boost VIII Max]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Attack Boost XV Max]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |[[File:Special - VIP VIP! Skill 9 banner KHUX.png|200px]]||02/15/21 - 02/21/21||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[DEF Boost VIII Max]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Attack Boost XV Max]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | ||
|- | |||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill 9 banner KHUX.png|200px]]||02/22/21 - 02/28/21||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIV Max & GA 0]]||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Attack Boost XV Max]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |||
|} | |} | ||