Vs. Cloud: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|Round 25/100||1500||[[File:Speed Gem KHX.png|x30px]] 3 [[Speed Gem]]s||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] [[Magic Mirror]] 6★||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] [[Moogle]] 6★ | |Round 25/100||1500||[[File:Speed Gem KHX.png|x30px]] 3 [[Speed Gem]]s||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] [[Magic Mirror]] 6★||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] [[Moogle]] 6★ | ||
|- | |||
|Round 26/100||1560||[[File:Chip 6★ KHUX.png|x30px]] [[Chip]] 6★||[[File:Dewey 6★ KHUX.png|x30px]] [[Dewey]] 6★||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] [[Moogle]] 6★ | |||
|- | |||
|Round 27/100||1620||[[File:Cid 6★ KHUX.png|x30px]] [[Cid]] 6★||[[File:Huey 6★ KHUX.png|x30px]] [[Huey]] 6★||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] [[Moogle]] 6★ | |||
|- | |||
|Round 28/100||1680||[[File:Dale 6★ KHUX.png|x30px]] [[Dale]] 6★||[[File:Louie 6★ KHUX.png|x30px]] [[Louie]] 6★||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] [[Moogle]] 6★ | |||
|- | |||
|Round 29/100||1740||[[File:Chip 6★ KHUX.png|x30px]] [[Chip]] 6★||[[File:Dewey 6★ KHUX.png|x30px]] [[Dewey]] 6★||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] [[Moogle]] 6★ | |||
|- | |||
|Round 30/100||1800||[[File:Magic Gem KHX.png|x30px]] 3 [[Magic Gem]]s||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] [[Magic Mirror]] 6★||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] [[Moogle]] 6★ | |||
|} | |} | ||