Weekly Raid Event: Difference between revisions
→2020
(→2020) |
(→2020) |
||
Line 252: | Line 252: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 104 banner KHUX.png|300px]]||12/01/20 - 12/06/20||{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||{{c|Draw Ticket|Raid Board}}<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 104 banner KHUX.png|300px]]||12/01/20 - 12/06/20||{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||{{c|Draw Ticket|Raid Board}}<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 105 banner KHUX.png|300px]]||12/07/20 - 12/13/20||{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||{{c|Holiday Draw Ticket|Raid Board}}<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | |||
|} | |} | ||