Avatar Parts: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 285: | Line 285: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Star Athlete'''||[[File:Star Athlete-C-Star Athlete-M.png|50x50px]]||M||???||—||Star Athlete||[[Star Athlete]] ♂ (0) | |'''Star Athlete'''||[[File:Star Athlete-C-Star Athlete-M.png|50x50px]]||M||???||—||Star Athlete||[[Star Athlete]] ♂ (0) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Class Trip'''||[[File:Class Trip-C-Class Trip-M.png|50x50px]]||M||???||—||Class Trip||[[Class Trip]] ♂ (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Ninja'''||[[File:Ninja-C-Ninja.png|50x50px]]||M||???||—||Ninja||[[Ninja]] (20) | |'''Ninja'''||[[File:Ninja-C-Ninja.png|50x50px]]||M||???||—||Ninja||[[Ninja]] (20) | ||
Line 343: | Line 345: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Mango Prep'''||[[File:Mango Prep-C-Mango Prep.png|50x50px]]||M||???||—||Mango Sweetie||[[Mango Sweetie]] ♂ (20) | |'''Mango Prep'''||[[File:Mango Prep-C-Mango Prep.png|50x50px]]||M||???||—||Mango Sweetie||[[Mango Sweetie]] ♂ (20) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Bunny Boxer'''||[[File:Bunny Boxer-C-Bunny Boxer-M.png|50x50px]]||M||???||—||Bunny Boxer||[[Bunny Boxer]] ♂ (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Terence'''||[[File:Terence-C-Terence.png|50x50px]]||M||???||—||Terence||[[Terence]] (0) | |'''Terence'''||[[File:Terence-C-Terence.png|50x50px]]||M||???||—||Terence||[[Terence]] (0) | ||
Line 477: | Line 481: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Woody'''||[[File:Woody-C-Woody.png|50x50px]]||M||???||—||Woody||[[Woody]] (0) | |'''Woody'''||[[File:Woody-C-Woody.png|50x50px]]||M||???||—||Woody||[[Woody]] (0) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Hero Baymax'''||[[File:Hero Baymax-C-Hero Baymax.png|50x50px]]||M||???||—||Hero Baymax||[[Hero Baymax]] ♂ (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Hero Hiro'''||[[File:Hero Hiro-C-Hero Hiro.png|50x50px]]||M||???||—||Hero Hiro||[[Hero Hiro]] ♂ (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Action Pink'''<br>|L_アクティブピンク|<br>L_Akutibu Pinku|<br>lit. "L_Active Pink"}}||[[File:Action Pink-C-Action Pink.png|50x50px]]||F||0||—||Action Pink||Default | |{{nihongo|'''Action Pink'''<br>|L_アクティブピンク|<br>L_Akutibu Pinku|<br>lit. "L_Active Pink"}}||[[File:Action Pink-C-Action Pink.png|50x50px]]||F||0||—||Action Pink||Default | ||
Line 631: | Line 639: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Star Athlete'''||[[File:Star Athlete-C-Star Athlete-F.png|50x50px]]||F||1||—||Star Athlete||[[Star Athlete]] ♀ (0) | |'''Star Athlete'''||[[File:Star Athlete-C-Star Athlete-F.png|50x50px]]||F||1||—||Star Athlete||[[Star Athlete]] ♀ (0) | ||
|- | |||
|'''Class Trip'''||[[File:Class Trip-C-Class Trip-F.png|50x50px]]||F||???||—||Class Trip||[[Class Trip]] ♀ (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Kunoichi'''||[[File:Kunoichi-C-Kunoichi.png|50x50px]]||F||???||—||Kunoichi||[[Kunoichi]] (20) | |'''Kunoichi'''||[[File:Kunoichi-C-Kunoichi.png|50x50px]]||F||???||—||Kunoichi||[[Kunoichi]] (20) | ||
Line 691: | Line 701: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Mango Sweetie'''||[[File:Mango Sweetie-C-Mango Sweetie.png|50x50px]]||F||???||—||Mango Sweetie||[[Mango Sweetie]] ♀ (20) | |'''Mango Sweetie'''||[[File:Mango Sweetie-C-Mango Sweetie.png|50x50px]]||F||???||—||Mango Sweetie||[[Mango Sweetie]] ♀ (20) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Bunny Boxer'''||[[File:Bunny Boxer-C-Bunny Boxer-F.png|50x50px]]||F||???||—||Bunny Boxer||[[Bunny Boxer]] ♀ (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Tinker Bell'''||[[File:Tinker Bell-C-Tinker Bell.png|50x50px]]||F||???||—||Tinker Bell||{{c|Tinker Bell|Board}} (0) | |'''Tinker Bell'''||[[File:Tinker Bell-C-Tinker Bell.png|50x50px]]||F||???||—||Tinker Bell||{{c|Tinker Bell|Board}} (0) | ||
Line 825: | Line 837: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Bo Peep'''||[[File:Bo Peep-C-Bo Peep.png|50x50px]]||F||???||—||Bo Peep||[[Bo Peep]] (0) | |'''Bo Peep'''||[[File:Bo Peep-C-Bo Peep.png|50x50px]]||F||???||—||Bo Peep||[[Bo Peep]] (0) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Hero Baymax'''||[[File:Hero Baymax-C-Hero Baymax.png|50x50px]]||F||???||—||Hero Baymax||[[Hero Baymax]] ♀ (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Hero Hiro'''||[[File:Hero Hiro-C-Hero Hiro.png|50x50px]]||F||???||—||Hero Hiro||[[Hero Hiro]] ♀ (0) | |||
|} | |} | ||
</div><div class="tabbertab" title="Accessories" style="float: right; background-color:white"> | </div><div class="tabbertab" title="Accessories" style="float: right; background-color:white"> |