Login Bonus: Difference between revisions
→Special Login Bonuses
Line 340: | Line 340: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 01/25/21 - 01/31/21 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 01/25/21 - 01/31/21 | ||
|- | |||
| [[File:Draw Ticket KHX.png|45x45px]] 10 [[Draw Ticket]]s || Login Bonus: 02/01/21 - 02/02/21 | |||
|- | |||
| [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 100 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/01/21 - 02/07/21 | |||
|- | |||
| [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 100 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/08/21 - 02/14/21 | |||
|- | |||
| [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 100 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/15/21 - 02/21/21 | |||
|- | |||
| [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 100 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/22/21 - 02/28/21 | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |