Login Bonus: Difference between revisions
→Special Login Bonuses
Line 240: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/02/20 - 11/08/20 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/02/20 - 11/08/20 | ||
|- | |||
| [[File:Draw Ticket KHX.png|45x45px]] 10 [[Draw Ticket]]s || Login Bonus: 11/09/20 - 11/10/20 | |||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/09/20 - 11/15/20 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/09/20 - 11/15/20 | ||
|- | |||
| [[File:Draw Ticket KHX.png|45x45px]] 10 [[Draw Ticket]]s || Login Bonus: 11/16/20 - 11/17/20 | |||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/16/20 - 11/22/20 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/16/20 - 11/22/20 | ||
|- | |||
| [[File:Draw Ticket KHX.png|45x45px]] 10 [[Draw Ticket]]s || Login Bonus: 11/23/20 - 11/24/20 | |||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/23/20 - 11/29/20 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/23/20 - 11/29/20 | ||
|- | |||
| [[File:Draw Ticket KHX.png|45x45px]] 10 [[Draw Ticket]]s || Login Bonus: 11/30/20 - 12/01/20 | |||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/30/20 - 12/06/20 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 11/30/20 - 12/06/20 |