Login Bonus: Difference between revisions
→Special Login Bonuses
No edit summary |
|||
Line 316: | Line 316: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 1,000 Jewels || Login Bonus: 01/04/21 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 1,000 Jewels || Login Bonus: 01/04/21 | ||
|- | |||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 01/04/21 - 01/10/21 | |||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 1,000 Jewels || Login Bonus: 01/05/21 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 1,000 Jewels || Login Bonus: 01/05/21 | ||
Line 328: | Line 330: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 1,000 Jewels || Login Bonus: 01/10/21 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 1,000 Jewels || Login Bonus: 01/10/21 | ||
|- | |||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 01/11/21 - 01/17/21 | |||
|- | |||
| [[File:Draw Ticket KHX.png|45x45px]] 10 [[Draw Ticket]]s || Login Bonus: 01/18/21 - 01/19/21 | |||
|- | |||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 01/18/21 - 01/24/21 | |||
|- | |||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 3,000 Jewels || Login Bonus: 01/25/21 - 01/31/21 | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |