Login Bonus: Difference between revisions
→Special Login Bonuses
Line 352: | Line 352: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 1000 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/15/21 - 02/21/21 | | [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 1000 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/15/21 - 02/21/21 | ||
|- | |||
| [[File:Moogle Point KHX.png|45x45px]] 20 [[Moogle Point]]s || Login Bonus: 02/22/21 - 02/23/21 | |||
|- | |- | ||
| [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 1000 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/22/21 - 02/28/21 | | [[File:Draw Point KHUX.png|45x45px]] 1000 [[Draw Point]]s || Login Bonus: 02/22/21 - 02/28/21 |