Spiteful Sweets: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|Raid Coin x40 | |Raid Coin x40 | ||
|- | |- | ||
|31 - | |31 - 39 | ||
| | |Raid Coin x40<br>Raid Coin x42<br>Raid Coin x45 | ||
| | |Raid Coin x40<br>Raid Coin x42<br>Raid Coin x45 | ||
| | |Raid Coin x40<br>Raid Coin x42<br>Raid Coin x45 | ||
|- | |||
|40 | |||
|Raid Coin x40 | |||
|6★ [[Young Kairi]] x1 | |||
|Raid Coin x40 | |||
|} | |} | ||
{{RaidBosses}} | {{RaidBosses}} | ||
[[Category:Raid Boss]] | [[Category:Raid Boss]] |