Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|1477||1572||'''{{n|Trait Medal|20}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #25''||[[File:Trait Medal 20 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xion|EX+}} | |1477||1572||'''{{n|Trait Medal|20}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #25''||[[File:Trait Medal 20 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xion|EX+}} | ||
|- | |||
|???||1570||'''{{n|Trait Medal|21}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #24''||[[File:Trait Medal 21 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Invisible]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} | |''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} | ||
Line 61: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | |''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | ||
|} | |} | ||