Union Cross Quests: Difference between revisions
→2020
No edit summary |
(→2020) |
||
Line 358: | Line 358: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Union Cross 15 banner KHUX.png|300px]]||10/20/20 - 10/25/20||{{c|Power Gems|Cross Board}}<br>{{c|Speed Gems|Cross Board}}<br>{{c|Magic Gems|Cross Board}}<br>{{c|Sun Gems|Cross Board}}<br>{{c|Moon Gems|Cross Board}}|| | |[[File:Union Cross 15 banner KHUX.png|300px]]||10/20/20 - 10/25/20||{{c|Power Gems|Cross Board}}<br>{{c|Speed Gems|Cross Board}}<br>{{c|Magic Gems|Cross Board}}<br>{{c|Sun Gems|Cross Board}}<br>{{c|Moon Gems|Cross Board}}|| | ||
|- | |||
|[[File:Union Cross - Vs Organization XIII's Demyx banner KHUX.png|300px]]||10/26/20||{{c|Spooky Cookie|Cross Board}}|| | |||
|} | |} | ||